Collections
-
Artisan Goat Milk Soaps
Rich, rustic, and handcrafted with care—our goat milk soaps are a daily...
-
Goat Milk Lotions
🐐 Goat Milk LotionsNourish your skin with the heart of the homestead....
-
Sugar Scrubs
✨ Handcrafted Sugar Scrubs ✨Treat your skin to the goodness of our...
-
Body Butters
Indulge your skin with the most intensive, lasting moisture from our Curley's...
-
Air Diffusers
Curley’s Creek Air Diffusers are the perfect finishing touch for your everyday...
On Sale Now!
Any two 4 ounce Whipped Soap Sugar Scrubs for $10. Try that fragrance you've been thinking about or gift some to a friend. These will sell out soon and be gone forever. Supplies are limited and the sale is only while supplies last.
-
Example product title
Regular price $19.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.99 USD -
Example product title
Regular price $19.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.99 USD -
Example product title
Regular price $19.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.99 USD -
Example product title
Regular price $19.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.99 USD
Best Seller
Curley's Creek
Summer Crush Goat Milk Lotion | Creamy Peach & Coconut | Moisturizing Body Lotion | 4oz | 8oz | Curley's Creek
Share

Featured products
-
🌙 Midnight in the Holler | Goat Milk Soap Bar | Handmade Natural Skincare | 4.25 Ounce | Detoxifying | Curley's Creek
5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
🍊 Creekside Orchard | Goat Milk Soap Bar | Handmade Natural Skincare | 4.25 Ounce | Fruity | Curley's Creek
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
🌾 Hayride & Honey | Goat Milk Soap Bar | Handmade Natural Skincare | 4.25 Ounce | Moisturizing | Curley's Creek
5.0 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
💖 Summer Crush | Goat Milk Soap Bar | Handmade Natural Skincare | 4.25 Ounce | Nourishing | Curley's Creek
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USDSold out



